grupa polskie hurtownie

materiałów budowlanych sp. z o.o.

+48 68 457 43 81


hadex

podaj swój numer telefonu - oddzwonimy

lub zadzwoń

na

+48 68 457 43 81

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex Sp. z o.o.

strona www: http://www.hadex.com.pl/

Oddział główny

ul. Łąkowa 2

44-268 Jastrzębie Zdrój

tel. 32 478 81 10

tel. 32 478 81 37

tel. 32 478 81 34

e-mail: hadex@hadex.com.pl

e-mail: stolarka@hadex.com.pl

Oddział Bieruń

ul. Warszawska 319

43-155 Bieruń

tel. 32 216 27 54

e-mail: fbierun@hadex.com.pl

Oddział Gliwice

ul. Dojazdowa 1

44-100 Gliwice

tel. 32 300 62 73

tel. 602 815 000

e-mail: fgliwice@hadex.com.pl

e-mail: stolarkagliwice@hadex.com.pl

Oddział Katowice

ul. Gen. H. Le Ronda 72

40-302 Katowice

tel. 32 256 69 92

e-mail: katowice@hadex.com.pl

Oddział Zebrzydowice

ul. Słowacka 40

43-410 Zebrzydowice

tel. 32 469 11 11

e-mail: fzebrzydowice@hadex.com.pl

Oddział Ochaby Małe

ul. Dębowiecka 28

43-430 Ochaby Małe

tel. 33 853 57 24

e-mail: fochaby@hadex.com.pl

Oddział Łódź

ul. Brukowa 26

91-341 Łódź

tel. 42 611 64 33

e-mail: flodz@hadex.com.pl

Oddział Piekary Śląskie

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 59

41-947 Piekary Śląskie

tel. 32 288 64 62

e-mail: fpiekary@hadex.com.pl

Oddział Kraków

ul. Zakopiańska 274

30-435 Kraków

tel. 12 655 99 33

e-mail: fkrakow@hadex.com.pl

CZB Hadex 2 Sp. z o.o.

ul. Ks. Damrota 181

43-100 Tychy

tel. 32 327 00 08 - 09

e-mail: hadex2@hadex.com.pl

strona www: www.hadex2.pl