Centrala Materiałów Budowlanych CENTROBUD Spółka Jawna


ul.Gdańska 3
05-510 Konstancin Jeziorna

tel. 22 756 30 19 (Konstancin)
tel. 22 756 72 36 (Piaseczno/Stara Iwnicza)
e-mail: centrobud@centrobud.pl

Oddziały:

Oddział Warszawa
ul. Batorego 16 lok 118
02-591 Warszawa
tel. 668 178 881
e-mail: batorego@centrobud.pl

Oddział Błonie
ul. Powstańców 8
05-870 Błonie
tel. 22 725 30 96
fax. 22 725 31 09
e-mail: blonie@centrobud.pl

Oddział Konstancin Jeziorna
ul. Przyrzecze 20
05-510 Konstancin - Jeziorna
tel. 22 756 30 19, 22 754 06 11
fax. 22 717 22 77
e-mail: konstancin@centrobud.pl

Oddział Piaseczno - Stara Iwiczna
ul. Słoneczna 59
05-500 Piaseczno - Stara Iwnicza
tel. 22 756 72 36
fax. 22 737 03 79
kom. 0 602 281 346
e-mail: piaseczno@centrobud.pl


Oddział Przasnysz
Sierakowo 107
tel.602-657-427
tel.608-332-938
e-mail przasnysz@centrobud.pl

Oddział Wyszków
ul. Komisji Edukacji Narodowej 2
07-200 Wyszków
tel./fax 29 743 10 35
kom. 0 608 061 488
e-mail: wyszkow@centrobud.pl

Centrobud Tarczyn
ul. Pogodna 8/10
05-555 Tarczyn
tel.
604 082 137 - market
22 727 87 67 - dział ogólnobudowlany
600 097 651 - dział ogólnobudowlany
606 443 952 - dział okien i drzwi
e-mail: tarczyn@centrobud.pl

Centrobud Maków Mazowiecki
ul. Cmentarna 9
06-200 Maków Mazowiecki
tel./fax 29 717 13 48
kom.0 696 411 432
e-mail: makow@centrobud.pl

Ośrodek wypoczynkowy Krecik
Kretowiny 27A
14-300 Morąg
tel./fax 89 757 16 11
kom.0 606 345 866
e-mail: kretowiny@kretowiny.pl

Podaj swoj numer telefonu oddzwonimy

Lub zadzwoń

na

+48 68 457 43 81