grupa polskie hurtownie

materiałów budowlanych sp. z o.o.

+48 68 457 43 81


centrobud

podaj swój numer telefonu - oddzwonimy

lub zadzwoń

na

+48 68 457 43 81

Centrala Materiałów Budowlanych CENTROBUD Spółka Jawna

strona www: https://centrobud.pl/

Oddział główny

ul. Gdańska 3

05-510 Konstancin Jeziorna

tel. 22 756 30 19 (Konstancin)

tel. 22 756 72 36 (Piaseczno/Stara Iwnicza)

e-mail: centrobud@centrobud.pl

Oddział Warszawa

ul. Batorego 16 lok 118

02-591 Warszawa

tel. 668 178 881

e-mail: batorego@centrobud.pl

Oddział Wyszków

ul. Komisji Edukacji Narodowej 2

07-200 Wyszków

tel/fax 29 743 10 35

kom. 0 608 061 488

e-mail: wyszkow@centrobud.pl

Oddział Błonie

ul. Powstańców 8

05-870 Błonie

tel. 22 725 30 96

fax 22 725 31 09

e-mail: blonie@centrobud.pl

Centrobud Tarczyn

ul. Pogodna 8/10

05-555 Tarczyn

tel. 604 082 137 - market

tel. 22 727 87 67 - dział ogólnobudowlany

tel. 600 097 651 - dział ogólnobudowlany

tel. 606 443 952 - dział okien i drzwi

e-mail: tarczyn@centrobud.pl

Oddział Konstancin Jeziorna

ul. Przyrzecze 20

05-510 Konstancin - Jeziorna

tel. 22 756 30 19

tel. 22 754 06 11

fax 22 717 22 77

e-mail: konstancin@centrobud.pl

Centrobud Maków Mazowiecki

ul. Cmentarna 9

06-200 Maków Mazowiecki

tel/fax 29 717 13 48

kom. 0 696 411 432

e-mail: makow@centrobud.pl

Oddział Piaseczno - Stara Iwiczna

ul. Słoneczna 59

05-500 Piaseczno - Stara Iwnicza

tel. 22 756 72 36

fax 22 737 03 79

kom. 0 602 281 346

e-mail: piaseczno@centrobud.pl

Ośrodek wypoczynkowy Krecik

Kretowiny 27A

14-300 Morąg

tel/fax 89 757 16 11

kom. 0 606 345 866

e-mail: kretowiny@kretowiny.pl

Oddział Przasnysz

Sierakowo 107

tel. 602-657-427

tel. 608-332-938

e-mail: przasnysz@centrobud.pl